FRONT-END מתקדם

קורס FRONT-END מתקדם

Front-End (=צד לקוח) זה בעצם כל מה שאתם והגולשים שלכם רואים ובאים במגע איתו כשאתם מסתכלים על אתר אינטרנט.
הקסם הייחודי שכרוך בפיתוח צד לקוח הוא שהדברים שאתם עושים צריכים לא רק לעבוד באופן יעיל ונכון, אלא גם צריך להראות יפה ואסתטי.

עבודת מפתח צד לקוח מהווה את הקשר בין פיתוח צד שרת (=Back-End; איך שהמערכת פועלת מאחורי הקלעים והתהליכים המתרחשים שם) לבין עבודת המעצב/ת הגראפית. על מפתח צד לקוח לדאוג שהגולש רואה את האתר באופן הכי יפה ונכון, אך בזה לא מסתכמת עבודתו. עליו לדאוג גם שחווית המשתמש עוברת באופן המיטבי, שהאתר נראה במיטבו בכל רזולוציה וסוג מכשיר וגם עניין הנגישות שנכנס לחיינו בסערה בשנים האחרונות מוטל על כתפיו.
היתרון התחרותי שלכם כמפתחים מתעצם לאין שיעור, כאשר הינכם מחזיקים באמתחתכם כלים המאפשרים לכם להבין את עבודת הפיתוח על שלל היבטיה, וכן להבין היבטים עיצוביים אסתטיים ושיפור התקשורת עם המעצב הגראפי. זאת כמובן נוסף לאפשרות להתקדם גם לתחום זה, להעניק ללקוחותיכם שירות מקיף יותר ובכך להגדיל את ערככם כמועסקים ואת מחזור המכירות שלכם כעצמאיים.

התחום, השפות והטכנולוגיה מתפתחת במהירות והאצבע תמיד צריכה להיות על הדופק. קורס FRONT END מההתחלה יכול לסייע למפתחים שרוצים להתמקצע בתחום.

בואו ללמוד באווירה אינטימית – עד 10 תלמידים בכיתה בלבד, מהמקצוענים בתחום, את העבודה תכל'ס.
וכמובן, לעשות את זה במתחם המדהים של wework באר שבע בו תוכלו לקבל טעימה מעולם ההייטק וחדרי המשחקים.

מרצה הקורס

עמית טראבלסי

מנהל פיתוח ומנכ"ל חברת Websuit המתמחה בפיתוח וורדפרס מאפס וחווית משתמש. חובב פשטות, קידמה וגאדג'טים בעיצוב ובחיים. התאהב במחשבים בילדות, מערכת יחסים שמוסדה רשמית כששירת בממר"ם בצה"ל. חוץ ממחשבים לעמית יש 3 אהבות (אשתו, הילדים, הפועל באר שבע) וחלום – לעשות לייק לכל עמוד בפייסבוק.

עמית טראבלסי

למה Studigital?

פה מדברים תכל'ס!

אם יש משהו שלמדנו למעלה מ20 שנות ניסיון מצטברות (חלקן משותפות), זה שסינגריה וידע נרחב הינם הכרחיים לתוצאות טובות.
כמעצב שלמד קוד ומפתח שלמד עיצוב, אנו מבינים היטב את כוח השפה המשותפת בייעול התהליכים והבנת ופיתוח האפשרויות.

ממחשבה זו, החלטנו לפתוח את Studigital שנועד ללמד בדיוק את זה- לתת כלים נוספים רוחביים למפתחים ומעצבים. כלים אלו ייקחו את המקצועיות של כל אחד ואחת מכם צעד קדימה ויהפכו אתכם לטובים ביותר בתחומיכם. מפה תצאו מפתחים עם כבוד לכל פיקסל ומעצבים שלא מפחדים מקוד ועבודה 'טכנית'. יחדיו, תוכלו לשרת את הצלחת המוצר או השירות שלכם (או של המקום בו אתם עובדים) באופן המיטבי.

נחמד, אבל למה לא במרכז?

בתור אנשי הפריפריה, שמנו לנו למטרה, להביא את האנשים הטובים ביותר (כל אחד בתחומו) אל הדרום ואל הקהילה הפורחת שם (בעצם כאן) בשנים האחרונות. המצב בו הטובים/האיכותיים ביותר נמצאים במקום אחד, זה דבר שלא נוכל להשלים איתו. לכן בחרנו לפתוח את המקום שלנו, דווקא בנגב.

אז מי אנחנו?
גיא עמיאל
, ארט דירקטור בחברת WMG עם מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים ומערכות, בדגש על חווית משתמש;
עמית טראבלסי, מנהל פיתוח ומנכ"ל חברת Websuit, המתמחה בפיתוח UI, WordPress והגשמת חלומות למעצבים ואנשי חווית משתמש.

זוג יזמים צעירים, אך עם ניסיון של שנים בתהליכי הקמה ופיתוח של מוצרי דיגיטל לגופים וחברות מהגדולים בשוק הישראלי (קצת ניים-דרופינג: חברת הלווין YES, הום סנטר, רכבת ישראל, רשת מלונות פתאל, הרשות לפיתוח הנגב, הספרייה הלאומית ועוד…). העורכים של הבלוג post-ty.pe.