מפרינט לדיגיטל

מפרינט לדיגיטל

הביקוש בשוק למעצבי דיגיטל גדל יותר ויותר בשנים האחרונות.
היום כל משרדי העיצוב מספקים שירותי עיצוב לפייסבוק (פוסטים) וגוגל (באנרים) ובהתאם לקמפיינים אלו גם נדרש עיצוב של דפי נחיתה להשגת הלידים.

מוגזם יהיה לומר שהעולם עובר כעת לדיגיטל. מוגזם – כי אנחנו כבר שם. ואנחנו המעצבים חייבים להתאים את עצמנו למציאות זו.
בדיוק בשביל זה קורס "מפרינט לדיגיטל" נוסד.

בקורס זה תקבלו את כל הכלים הדרושים לכם כדי להדביק את הפער הזה ולהשתלב בעולם הדיגיטלי.
אנחנו נלמד את היסודות של הדיגיטל, מהו גריד? מה זה StyleGuide, רספונסיביות, אפליקצית NATIVE מול אפליקצית ווב, Design Pattern ועוד…

עולם הדיגיטל הוא עולם רחב ועשיר, בו אתם יכולים לתת לדמיון שלכם לקבל חיים.

הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות (עד 10 תלמידים), באווירה אינטמית במתחם המדהים של wework באר שבע בו תוכלו לקבל טעימה מעולם ההייטק וחדרי המשחקים.

מרצה הקורס

גיא עמיאל

ארט דירקטור בחברת WMG עם מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים, אפליקציות ומערכות בדגש על חווית המשתמש. מבין עשרות האתרים שעיצב נמנים: חברת כיוונים באר שבע, המכללה הטכנולוגית, אגודת הסטודנטים בן-גוריון, מצפה רמון, מל"ג, לונדע ועוד....

גיא עמיאל

למה Studigital?

פה מדברים תכל'ס!

אם יש משהו שלמדנו למעלה מ20 שנות ניסיון מצטברות (חלקן משותפות), זה שסינגריה וידע נרחב הינם הכרחיים לתוצאות טובות.
כמעצב שלמד קוד ומפתח שלמד עיצוב, אנו מבינים היטב את כוח השפה המשותפת בייעול התהליכים והבנת ופיתוח האפשרויות.

ממחשבה זו, החלטנו לפתוח את Studigital שנועד ללמד בדיוק את זה- לתת כלים נוספים רוחביים למפתחים ומעצבים. כלים אלו ייקחו את המקצועיות של כל אחד ואחת מכם צעד קדימה ויהפכו אתכם לטובים ביותר בתחומיכם. מפה תצאו מפתחים עם כבוד לכל פיקסל ומעצבים שלא מפחדים מקוד ועבודה 'טכנית'. יחדיו, תוכלו לשרת את הצלחת המוצר או השירות שלכם (או של המקום בו אתם עובדים) באופן המיטבי.

נחמד, אבל למה לא במרכז?

בתור אנשי הפריפריה, שמנו לנו למטרה, להביא את האנשים הטובים ביותר (כל אחד בתחומו) אל הדרום ואל הקהילה הפורחת שם (בעצם כאן) בשנים האחרונות. המצב בו הטובים/האיכותיים ביותר נמצאים במקום אחד, זה דבר שלא נוכל להשלים איתו. לכן בחרנו לפתוח את המקום שלנו, דווקא בנגב.

אז מי אנחנו?
גיא עמיאל
, ארט דירקטור בחברת WMG עם מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים ומערכות, בדגש על חווית משתמש;
עמית טראבלסי, מנהל פיתוח ומנכ"ל חברת Websuit, המתמחה בפיתוח UI, WordPress והגשמת חלומות למעצבים ואנשי חווית משתמש.

זוג יזמים צעירים, אך עם ניסיון של שנים בתהליכי הקמה ופיתוח של מוצרי דיגיטל לגופים וחברות מהגדולים בשוק הישראלי (קצת ניים-דרופינג: חברת הלווין YES, הום סנטר, רכבת ישראל, רשת מלונות פתאל, הרשות לפיתוח הנגב, הספרייה הלאומית ועוד…). העורכים של הבלוג post-ty.pe.