אתר ה-WordPress הראשון שלי

קורס אתר ה-WordPress הראשון שלי

את מערכת ניהול תוכן WordPress כמעט ואין צורך להציג. מדובר במערכת השולטת בתחום באופן בלתי ניתן לערעור.
אם נחבר את הנתונים למספרים – 20% מהאתרים בעולם (!) מחוברים לוורדפרס. אם הנתון הזה לא המחיש לכם את חשיבותה, 60% מהאתרים בעולם אשר מחוברים למערכת ניהול תוכן כלשהי – מחוברים לWordPress.

אז למה בכלל צריך מערכת ניהול תוכן? בחלק א' – Front End דיברנו על החשיבות של הפן העיצובי בתוך האתר. בקורס זה אנחנו בעצם לוקחים את כל העניין צעד אחד קדימה, זאת משום שחשוב שהאתר שלנו יהיה גם פונקציונלי ונוח למי שמעדכן אותו ולא רק מהמם ביופיו. בניית אתר נכונה באמצעות WordPress תאפשר לכם לתת ערך מוסף ללקוחות שלכם, ובהתאם כמובן, להעלות גם את תג המחיר והערך אותו אתם מציעים ללקוחות או למעסיקים שלכם.

הקורס מיועד למעצבים (ואחרים מהתחום) ומאפשר לכם את האופציה להקים אתרי וורדפרס מבוססי תבנית.
כלומר – עם מעט מאוד התעסקות בקוד (ממנו תלמדו לא לפחד!) תוכלו ללמוד איך להקים ולחבר אתרים מלאים- אתרי תדמית, חנויות, קטלוג ועוד!

כל זאת ועוד באווירה אינטימית ואישית – עד 10 תלמידים בשיעור, ובאופן שיאפשר לכל אחד למצות את הנלמד בקורס.
וכמובן, לעשות את זה במתחם המדהים של wework באר שבע בו תוכלו לקבל טעימה מעולם ההייטק וחדרי המשחקים

*כל תלמיד מקבל אחסון + דומיין לשנה חינם

מרצה הקורס

עמית טראבלסי

מנהל פיתוח ומנכ"ל חברת Websuit המתמחה בפיתוח וורדפרס מאפס וחווית משתמש. חובב פשטות, קידמה וגאדג'טים בעיצוב ובחיים. התאהב במחשבים בילדות, מערכת יחסים שמוסדה רשמית כששירת בממר"ם בצה"ל. חוץ ממחשבים לעמית יש 3 אהבות (אשתו, הילדים, הפועל באר שבע) וחלום – לעשות לייק לכל עמוד בפייסבוק.

עמית טראבלסי

למה Studigital?

פה מדברים תכל'ס!

אם יש משהו שלמדנו למעלה מ20 שנות ניסיון מצטברות (חלקן משותפות), זה שסינגריה וידע נרחב הינם הכרחיים לתוצאות טובות.
כמעצב שלמד קוד ומפתח שלמד עיצוב, אנו מבינים היטב את כוח השפה המשותפת בייעול התהליכים והבנת ופיתוח האפשרויות.

ממחשבה זו, החלטנו לפתוח את Studigital שנועד ללמד בדיוק את זה- לתת כלים נוספים רוחביים למפתחים ומעצבים. כלים אלו ייקחו את המקצועיות של כל אחד ואחת מכם צעד קדימה ויהפכו אתכם לטובים ביותר בתחומיכם. מפה תצאו מפתחים עם כבוד לכל פיקסל ומעצבים שלא מפחדים מקוד ועבודה 'טכנית'. יחדיו, תוכלו לשרת את הצלחת המוצר או השירות שלכם (או של המקום בו אתם עובדים) באופן המיטבי.

נחמד, אבל למה לא במרכז?

בתור אנשי הפריפריה, שמנו לנו למטרה, להביא את האנשים הטובים ביותר (כל אחד בתחומו) אל הדרום ואל הקהילה הפורחת שם (בעצם כאן) בשנים האחרונות. המצב בו הטובים/האיכותיים ביותר נמצאים במקום אחד, זה דבר שלא נוכל להשלים איתו. לכן בחרנו לפתוח את המקום שלנו, דווקא בנגב.

אז מי אנחנו?
גיא עמיאל
, ארט דירקטור בחברת WMG עם מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים ומערכות, בדגש על חווית משתמש;
עמית טראבלסי, מנהל פיתוח ומנכ"ל חברת Websuit, המתמחה בפיתוח UI, WordPress והגשמת חלומות למעצבים ואנשי חווית משתמש.

זוג יזמים צעירים, אך עם ניסיון של שנים בתהליכי הקמה ופיתוח של מוצרי דיגיטל לגופים וחברות מהגדולים בשוק הישראלי (קצת ניים-דרופינג: חברת הלווין YES, הום סנטר, רכבת ישראל, רשת מלונות פתאל, הרשות לפיתוח הנגב, הספרייה הלאומית ועוד…). העורכים של הבלוג post-ty.pe.